0190730019-03-R9-D
Productnummer DigiKey
0190730019-03-R9-D-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0190730019-03-R9-D
Beschrijving
3" JUMPER 3075 RD001 RED
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 18AWG Springlood Ringterminal (#10 stud) naar ringterminal (#10 stud) Tin 3,00" (76,20mm)
Kleur
Rood
Uiteinde verbinding
Ringterminal (#10 stud) naar ringterminal (#10 stud)
Basisproductnummer
Lengte
3,00" (76,20mm)