0190730019-18-R9
Productnummer DigiKey
0190730019-18-R9-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0190730019-18-R9
Beschrijving
18" JUMPER 3075 RD001 RED
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 18AWG Springlood Ringterminal (#10 stud) naar kabel Tin 18,0" (457,2mm)
Kleur
Rood
Uiteinde verbinding
Ringterminal (#10 stud) naar kabel
Basisproductnummer
Lengte
18,0" (457,2mm)