0430300002-03-W4
Productnummer DigiKey
0430300002-03-W4-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0430300002-03-W4
Beschrijving
3" PRE-CRIMP A2015W WHITE
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Wit 24AWG Springlood Bus naar kabel (rond) Goud 3,00" (76,20mm)
Categorie
Draaddikte
24AWG
Afwerking contact
Goud
Serie
Kleur
Wit
Dikte afwerking contact
15,0µin (0,38µm)
Lengte
3,00" (76,20mm)
Meer resources
Op voorraad: 180
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Andere kleur
3" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
Op voorraad: 0
3" PRE-CRIMP A2015B BLACK
Op voorraad: 271
3" PRE-CRIMP A2015G GREEN
Op voorraad: 170
3" PRE-CRIMP A2015L BLUE
Op voorraad: 0
3" PRE-CRIMP A2015N BROWN
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2015W WHITE
4" PRE-CRIMP A2015W WHITE
5" PRE-CRIMP A2015W WHITE
6" PRE-CRIMP A2015W WHITE
Op voorraad: 90
8" PRE-CRIMP A2015W WHITE