0430300003-03-R0-D
Productnummer DigiKey
0430300003-03-R0-D-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0430300003-03-R0-D
Beschrijving
3" PRE-CRIMP A2040R RED
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 20AWG Springlood Stekkerbus naar stekkerbus Goud 3,00" (76,20mm)
Categorie
Draaddikte
20AWG
Kleur
Rood
Dikte afwerking contact
30,0µin (0,76µm)
Uiteinde verbinding
Stekkerbus naar stekkerbus
Lengte
3,00" (76,20mm)
Andere kleur
3" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
Op voorraad: 0
3" PRE-CRIMP A2040B BLACK
Op voorraad: 0
3" PRE-CRIMP A2040G GREEN
3" PRE-CRIMP A2040L BLUE
3" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2040R RED
4" PRE-CRIMP A2040R RED
5" PRE-CRIMP A2040R RED
6" PRE-CRIMP A2040R RED
8" PRE-CRIMP A2040R RED