0430300003-03-R4
Productnummer DigiKey
0430300003-03-R4-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0430300003-03-R4
Beschrijving
3" PRE-CRIMP A2015R RED
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 24AWG Springlood Bus naar kabel (rond) Goud 3,00" (76,20mm)
Categorie
Draaddikte
24AWG
Kleur
Rood
Dikte afwerking contact
30,0µin (0,76µm)
Lengte
3,00" (76,20mm)
Andere kleur
3" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
Op voorraad: 0
3" PRE-CRIMP A2015B BLACK
Op voorraad: 350
3" PRE-CRIMP A2015G GREEN
Op voorraad: 250
3" PRE-CRIMP A2015L BLUE
Op voorraad: 0
3" PRE-CRIMP A2015N BROWN
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2015R RED
4" PRE-CRIMP A2015R RED
5" PRE-CRIMP A2015R RED
6" PRE-CRIMP A2015R RED
8" PRE-CRIMP A2015R RED