0430300003-12-G0
Productnummer DigiKey
0430300003-12-G0-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0430300003-12-G0
Beschrijving
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Groen 20AWG Springlood Bus naar kabel (rond) Goud 12,0" (304,8mm)
Categorie
Draaddikte
20AWG
Kleur
Groen
Dikte afwerking contact
30,0µin (0,76µm)
Lengte
12,0" (304,8mm)
Meer resources
Op voorraad: 270
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Andere kleur
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
Op voorraad: 565
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
12" PRE-CRIMP A2040R RED
Op voorraad: 310
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2040G GREEN
3" PRE-CRIMP A2040G GREEN
4" PRE-CRIMP A2040G GREEN
5" PRE-CRIMP A2040G GREEN
6" PRE-CRIMP A2040G GREEN