0430300003-12-W0-D
Productnummer DigiKey
0430300003-12-W0-D-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0430300003-12-W0-D
Beschrijving
12" PRE-CRIMP A2040W WHITE
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Wit 20AWG Springlood Stekkerbus naar stekkerbus Goud 12,0" (304,8mm)
Categorie
Draaddikte
20AWG
Afwerking contact
Goud
Serie
Kleur
Wit
Dikte afwerking contact
30,0µin (0,76µm)
Uiteinde verbinding
Stekkerbus naar stekkerbus
Lengte
12,0" (304,8mm)
Meer resources
Op voorraad: 150
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Andere kleur
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
Op voorraad: 400
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
Op voorraad: 180
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2040W WHITE
3" PRE-CRIMP A2040W WHITE
4" PRE-CRIMP A2040W WHITE
5" PRE-CRIMP A2040W WHITE
6" PRE-CRIMP A2040W WHITE