0430300003-12-W2
Productnummer DigiKey
0430300003-12-W2-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0430300003-12-W2
Beschrijving
12" PRE-CRIMP A2016W WHITE
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Wit 22AWG Springlood Bus naar kabel (rond) Goud 12,0" (304,8mm)
Categorie
Draaddikte
22AWG
Afwerking contact
Goud
Serie
Kleur
Wit
Dikte afwerking contact
30,0µin (0,76µm)
Uiteinde verbinding
Bus naar kabel (rond)
Lengte
12,0" (304,8mm)
Meer resources
Op voorraad: 120
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Andere kleur
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
Op voorraad: 3780
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2016W WHITE
3" PRE-CRIMP A2016W WHITE
4" PRE-CRIMP A2016W WHITE
5" PRE-CRIMP A2016W WHITE
6" PRE-CRIMP A2016W WHITE