0430300004-03-Y6
Productnummer DigiKey
0430300004-03-Y6-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0430300004-03-Y6
Beschrijving
3" PRE-CRIMP 1853 YELLOW
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geel 26AWG Springlood Bus naar kabel (rond) Tin 3,00" (76,20mm)
Categorie
Draaddikte
26AWG
Afwerking contact
Tin
Serie
Kleur
Geel
Dikte afwerking contact
40,0µin (1,02µm)
Uiteinde verbinding
Bus naar kabel (rond)
Lengte
3,00" (76,20mm)
Andere kleur
3" PRE-CRIMP 1853 BLACK
Op voorraad: 0
3" PRE-CRIMP 1853 BLUE
Op voorraad: 0
3" PRE-CRIMP 1853 BROWN
3" PRE-CRIMP 1853 GREEN
3" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
Andere lengte
2" PRE-CRIMP 1853 YELLOW
4" PRE-CRIMP 1853 YELLOW
5" PRE-CRIMP 1853 YELLOW
6" PRE-CRIMP 1853 YELLOW
8" PRE-CRIMP 1853 YELLOW