0430300004-12-R6
Productnummer DigiKey
0430300004-12-R6-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0430300004-12-R6
Beschrijving
12" PRE-CRIMP 1853 RED
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 26AWG Springlood Bus naar kabel (rond) Tin 12,0" (304,8mm)
Categorie
Draaddikte
26AWG
Afwerking contact
Tin
Serie
Kleur
Rood
Dikte afwerking contact
40,0µin (1,02µm)
Uiteinde verbinding
Bus naar kabel (rond)
Lengte
12,0" (304,8mm)
Andere lengte
2" PRE-CRIMP 1853 RED
Op voorraad: 0
3" PRE-CRIMP 1853 RED
Op voorraad: 0
4" PRE-CRIMP 1853 RED
5" PRE-CRIMP 1853 RED
6" PRE-CRIMP 1853 RED