0430310001-12-R2
Productnummer DigiKey
0430310001-12-R2-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0430310001-12-R2
Beschrijving
12" PRE-CRIMP A2016R RED
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 22AWG Springlood Pen naar kabel (rond) Tin 12,0" (304,8mm)
Categorie
Draaddikte
22AWG
Afwerking contact
Tin
Serie
Kleur
Rood
Dikte afwerking contact
40,0µin (1,02µm)
Uiteinde verbinding
Pen naar kabel (rond)
Lengte
12,0" (304,8mm)
Meer resources
Op voorraad: 170
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Andere kleur
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
Op voorraad: 156
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
Op voorraad: 50
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2016R RED
3" PRE-CRIMP A2016R RED
Op voorraad: 520
4" PRE-CRIMP A2016R RED
5" PRE-CRIMP A2016R RED
6" PRE-CRIMP A2016R RED