0430310002-12-R4
Productnummer DigiKey
0430310002-12-R4-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0430310002-12-R4
Beschrijving
12" PRE-CRIMP A2015R RED
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 24AWG Springlood Pen naar kabel (rond) Goud 12,0" (304,8mm)
Categorie
Draaddikte
24AWG
Afwerking contact
Goud
Serie
Kleur
Rood
Dikte afwerking contact
15,0µin (0,38µm)
Uiteinde verbinding
Pen naar kabel (rond)
Lengte
12,0" (304,8mm)
Meer resources
Op voorraad: 10
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Andere kleur
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
Op voorraad: 20
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2015R RED
3" PRE-CRIMP A2015R RED
4" PRE-CRIMP A2015R RED
5" PRE-CRIMP A2015R RED
6" PRE-CRIMP A2015R RED