0457501111-12-R9
Productnummer DigiKey
0457501111-12-R9-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0457501111-12-R9
Beschrijving
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 18AWG Springlood Bus naar kabel (rond) Tin 12,0" (304,8mm)
Categorie
Draaddikte
18AWG
Kleur
Rood
Lengte
12,0" (304,8mm)
Andere kleur
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2064 RED
3" PRE-CRIMP A2064 RED
4" PRE-CRIMP A2064 RED
5" PRE-CRIMP A2064 RED
6" PRE-CRIMP A2064 RED