0457501111-12-Y9
Productnummer DigiKey
0457501111-12-Y9-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0457501111-12-Y9
Beschrijving
12" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geel 18AWG Springlood Bus naar kabel (rond) Tin 12,0" (304,8mm)
Categorie
Draaddikte
18AWG
Kleur
Geel
Lengte
12,0" (304,8mm)
Andere kleur
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
3" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
4" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
5" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
6" PRE-CRIMP A2064 YELLOW