0460121141-12-R9
Productnummer DigiKey
0460121141-12-R9-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0460121141-12-R9
Beschrijving
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 18AWG Springlood Pen naar kabel (rond) Tin 12,0" (304,8mm)
Categorie
Draaddikte
18AWG
Fabrikant
Molex
Afwerking contact
Tin
Serie
Kleur
Rood
Verpakking
Bulk
Dikte afwerking contact
100,0µin (2,54µm)
Status onderdeel
Actief
Aantal rijen
1
Uiteinde verbinding
Pen naar kabel (rond)
Aantal geleiders
1
Lengte
12,0" (304,8mm)
Basisproductnummer
Milieu- en exportclassificaties
Vragen en antwoorden over producten
Meer resources
Op voorraad: 80
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Artikel met toegevoegde waarde
Bulk
Aantal Eenheidsprijs Ext Prijs
Standaardpakket van de fabrikant
Andere kleur
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2064 RED
3" PRE-CRIMP A2064 RED
4" PRE-CRIMP A2064 RED
5" PRE-CRIMP A2064 RED
6" PRE-CRIMP A2064 RED