0500798000-12-R8-D
Productnummer DigiKey
0500798000-12-R8-D-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0500798000-12-R8-D
Beschrijving
12" PRE-CRIMP 1852 RED
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 28AWG Springlood Stekkerbus naar stekkerbus Tin 12,0" (304,8mm)
Categorie
Draaddikte
28AWG
Lengte
12,0" (304,8mm)
Meer resources
Op voorraad: 1.790
Andere kleur
12" PRE-CRIMP 1852 BLACK
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP 1852 BLUE
Op voorraad: 149
12" PRE-CRIMP 1852 BROWN
Op voorraad: 168
12" PRE-CRIMP 1852 GREEN
Op voorraad: 429
12" PRE-CRIMP 1852 ORANGE
Op voorraad: 66
Andere lengte
2" PRE-CRIMP 1852 RED
Op voorraad: 50
3" PRE-CRIMP 1852 RED
Op voorraad: 808
4" PRE-CRIMP 1852 RED
Op voorraad: 978
5" PRE-CRIMP 1852 RED
Op voorraad: 260
6" PRE-CRIMP 1852 RED