MP8802DJ-3.3-LF-Z
Productnummer DigiKey
1589-1941-2-ND - Tape & Reel (TR)
1589-1941-1-ND - Cut Tape (CT)
1589-1941-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MP8802DJ-3.3-LF-Z
Beschrijving
IC REG LIN POS ADJ 250MA TSOT23
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Instelbaar (vast) 1 Uitgang 250mA TSOT-23-5
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
155 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
70db ~ 30dB (1kHz ~ 1MHz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Te hoge temperatuur
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
6,5V
Verpakking / doos
SOT-23-5 dun, TSOT-23-5
Spanning - uitgang (min./vast)
1,25V (3,3V)
Apparaatpakket leverancier
TSOT-23-5
Spanning - uitgang (max.)
Basisproductnummer
Spanningsuitval (max.)
0,19V @ 250mA (nom.), -