MPL-AL4020-1R2
Productnummer DigiKey
1589-MPL-AL4020-1R2TR-ND - Tape & Reel (TR)
1589-MPL-AL4020-1R2CT-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MPL-AL4020-1R2
Beschrijving
FIXED IND 1.2UH 7.4A 12.2 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1.2 µH Niet afgeschermd Gegoten Inductor 7.4 A 12,2mOhm 2-SMD
Categorie
Afscherming
Niet afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
12,2mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 155°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Frequentie inductie - test
100 kHz
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
Gegoten
Verpakking / doos
2-SMD
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,161" L x 0,161" B (4,10mm x 4,10mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,083" (2,10mm)
Stroom - verzadiging
7,5A