MPL-AL5030-1R2
Productnummer DigiKey
1589-MPL-AL5030-1R2TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MPL-AL5030-1R2
Beschrijving
FIXED IND 1.2UH 10A 8 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1.2 µH Niet afgeschermd Gegoten Inductor 10 A 8mOhm 2-SMD
EDA/CAD-modellen
MPL-AL5030-1R2 Modellen
Categorie
Afscherming
Niet afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
8mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 155°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Gegoten
Verpakking / doos
2-SMD
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,217" L x 0,209" B (5,50mm x 5,30mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,122" (3,10mm)
Stroom - verzadiging
14A