MPL-AT2512-R47
Productnummer DigiKey
1589-MPL-AT2512-R47TR-ND - Tape & Reel (TR)
1589-MPL-AT2512-R47CT-ND - Cut Tape (CT)
1589-MPL-AT2512-R47DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MPL-AT2512-R47
Beschrijving
FIXED IND 470NH 5.5A 19 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
470 nH Niet afgeschermd Gegoten Inductor 5.5 A 19mOhm 2-SMD, J-kabel
Categorie
Afscherming
Niet afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
19mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Gegoten
Verpakking / doos
2-SMD, J-kabel
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,047" (1,20mm)
Stroom - verzadiging
6,4A