MPL-SE2512-R47
Productnummer DigiKey
1589-MPL-SE2512-R47TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MPL-SE2512-R47
Beschrijving
FIXED IND 470NH 4.5A 20 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
470 nH Half afgeschermd Inductor 4.5 A 20mOhm Niet-standaard, 2 kabels
Categorie
DC-weerstand (DCR)
20mOhm
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Serie
Frequentie inductie - test
100 kHz
Verpakking / doos
Niet-standaard, 2 kabels
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,047" (1,20mm)
Stroom - verzadiging
6,5A