1217AS-H-330M=P3
Productnummer DigiKey
490-10788-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-10788-1-ND - Cut Tape (CT)
490-10788-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
1217AS-H-330M=P3
Beschrijving
FIXED IND 33UH 2.2A 132 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
33 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 2.2 A 132mOhm max. Niet-standaard
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
1217AS-H-330M=P3 Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
2,3A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
132mOhm max.
Digi-Reel®
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type montage
Opbouwmontage
Type
Trommelkern, draadgewonden
Verpakking / doos
Niet-standaard
Materiaal - kern
Grootte / afmetingen
0,315" L x 0,315" B (8,00mm x 8,00mm)
Inductantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,177" (4,50mm)
Tolerantie
±20%