BLA2ABD601SN4D
Productnummer DigiKey
490-4012-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-4012-1-ND - Cut Tape (CT)
490-4012-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLA2ABD601SN4D
Beschrijving
FERRITE BEAD 600 OHM 0804 1LN
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
600 Ohms @ 100 MHz 4 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0804 (2010 metrisch), array, 8 PC-pad 100mA 800mOhm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BLA2ABD601SN4D Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
100mA
Fabrikant
Murata Electronics
DC-weerstand (DCR) (max.)
800mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
0804 (2010 metrisch), array, 8 PC-pad
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Signaallijn
Hoogte (max.)
0,024" (0,60mm)
Aantal lijnen
4
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,039" B (2,00mm x 1,00mm)
Impedantie bij frequentie
600 Ohms @ 100 MHz