BLE32PN260SH1L
Productnummer DigiKey
490-BLE32PN260SH1LTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-BLE32PN260SH1LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLE32PN260SH1LDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLE32PN260SH1L
Beschrijving
FERRITE BEAD 26 OHM 1210 1LN
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
26 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 1210 (3225 metrisch) 10A 1,6mOhm
EDA/CAD-modellen
BLE32PN260SH1L Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Nominale stroom (max.)
10A
DC-weerstand (DCR) (max.)
1,6mOhm
Serie
Klasse
AEC-Q200
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking / doos
1210 (3225 metrisch)
Hoogte (max.)
0,063" (1,60mm)
Impedantie bij frequentie
26 Ohms @ 100 MHz
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)