BLF03VK221SNGD
Productnummer DigiKey
490-BLF03VK221SNGDTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-BLF03VK221SNGDCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLF03VK221SNGDDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLF03VK221SNGD
Beschrijving
FERRITE BEAD 220 OHM 0201 1LN
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
220 Ohms @ 5 GHz 1 Kralen en spanen van ferriet 0201 (0603 metrisch) 800mA 155mOhm
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
155mOhm
Fabrikant
Murata Electronics
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Verpakking / doos
0201 (0603 metrisch)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Hoogte (max.)
0,013" (0,33mm)
Aantal lijnen
1
Grootte / afmetingen
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Impedantie bij frequentie
220 Ohms @ 5 GHz
Basisproductnummer
Nominale stroom (max.)
800mA