BLM03AG100SN1D
Productnummer DigiKey
490-2555-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-2555-1-ND - Cut Tape (CT)
490-2555-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM03AG100SN1D
Beschrijving
FERRITE BEAD 10 OHM 0201 1LN
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 Ohms @ 100 MHz 1 Kralen en spanen van ferriet 0201 (0603 metrisch) 500mA 100mOhm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BLM03AG100SN1D Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
100mOhm
Fabrikant
Murata Electronics
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Verpakking / doos
0201 (0603 metrisch)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Hoogte (max.)
0,013" (0,33mm)
Aantal lijnen
1
Grootte / afmetingen
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Impedantie bij frequentie
10 Ohms @ 100 MHz
Basisproductnummer
Nominale stroom (max.)
500mA