BLM03AG121SN1D
Productnummer DigiKey
490-2557-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-2557-1-ND - Cut Tape (CT)
490-2557-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM03AG121SN1D
Beschrijving
FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
120 Ohms @ 100 MHz 1 Kralen en spanen van ferriet 0201 (0603 metrisch) 200mA 500mOhm
EDA/CAD-modellen
BLM03AG121SN1D Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
500mOhm
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Hoogte (max.)
0,013" (0,33mm)
Grootte / afmetingen
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Impedantie bij frequentie
120 Ohms @ 100 MHz
Basisproductnummer
Nominale stroom (max.)
200mA