BLM03HD601SN1D is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Murata Electronics
Op voorraad: 233.405
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Murata Electronics
Op voorraad: 3.179.982
Gegevensblad
Abracon LLC
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
TDK
TDK
600 Ohms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0201 (0603 metrisch) 150mA 1,7Ohm