BLM15AG102SN1D
Productnummer DigiKey
490-1007-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-1007-1-ND - Cut Tape (CT)
490-1007-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM15AG102SN1D
Beschrijving
FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 kOhms @ 100 MHz 1 Kralen en spanen van ferriet 0402 (1005 metrisch) 300mA 650mOhm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BLM15AG102SN1D Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
650mOhm
Fabrikant
Murata Electronics
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Hoogte (max.)
0,022" (0,55mm)
Aantal lijnen
1
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,022" B (1,00mm x 0,55mm)
Impedantie bij frequentie
1 kOhms @ 100 MHz
Basisproductnummer
Nominale stroom (max.)
300mA