BLM15AX121SN1D | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | BLM15AX121SN1D |
Beschrijving | FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN |
Standaard levertijd fabrikant | 19 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 120 Ohms @ 100 MHz 1 Kralen en spanen van ferriet 0402 (1005 metrisch) 700mA 130mOhm |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | BLM15AX121SN1D Modellen |
Categorie | DC-weerstand (DCR) (max.) 130mOhm |
Fabrikant Murata Electronics | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Serie | Verpakking / doos 0402 (1005 metrisch) |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Type montage Opbouwmontage |
Status onderdeel Actief | Hoogte (max.) 0,022" (0,55mm) |
Aantal lijnen 1 | Grootte / afmetingen 0,039" L x 0,022" B (1,00mm x 0,55mm) |
Impedantie bij frequentie 120 Ohms @ 100 MHz | Basisproductnummer |
Nominale stroom (max.) 700mA |