BLM15AX121SN1D
Productnummer DigiKey
490-5439-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-5439-1-ND - Cut Tape (CT)
490-5439-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM15AX121SN1D
Beschrijving
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Gedetailleerde beschrijving
120 Ohms @ 100 MHz 1 Kralen en spanen van ferriet 0402 (1005 metrisch) 700mA 130mOhm
EDA/CAD-modellen
BLM15AX121SN1D Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
130mOhm
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Hoogte (max.)
0,022" (0,55mm)
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,022" B (1,00mm x 0,55mm)
Impedantie bij frequentie
120 Ohms @ 100 MHz
Basisproductnummer
Nominale stroom (max.)
700mA