BLM15BA330SN1D
Productnummer DigiKey
490-5182-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-5182-1-ND - Cut Tape (CT)
490-5182-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM15BA330SN1D
Beschrijving
FERRITE BEAD 33 OHM 0402 1LN
Gedetailleerde beschrijving
33 Ohms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0402 (1005 metrisch) 300mA 400mOhm
EDA/CAD-modellen
BLM15BA330SN1D Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
300mA
DC-weerstand (DCR) (max.)
400mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Opbouwmontage
Type filter
Signaallijn
Hoogte (max.)
0,022" (0,55mm)
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,022" B (1,00mm x 0,55mm)
Impedantie bij frequentie
33 Ohms @ 100 MHz