BLM15BX182SN1D
Productnummer DigiKey
490-10660-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-10660-1-ND - Cut Tape (CT)
490-10660-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM15BX182SN1D
Beschrijving
FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0402 1LN
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1.8 kOhms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0402 (1005 metrisch) 250mA 900mOhm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BLM15BX182SN1D Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
250mA
Fabrikant
Murata Electronics
DC-weerstand (DCR) (max.)
900mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Signaallijn
Hoogte (max.)
0,022" (0,55mm)
Aantal lijnen
1
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,022" B (1,00mm x 0,55mm)
Impedantie bij frequentie
1.8 kOhms @ 100 MHz