BLM15BX601SZ1D
Productnummer DigiKey
490-BLM15BX601SZ1DTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-BLM15BX601SZ1DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLM15BX601SZ1DDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM15BX601SZ1D
Beschrijving
FERRITE BEAD
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
600 Ohms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0402 (1005 metrisch) 350mA 460mOhm
EDA/CAD-modellen
BLM15BX601SZ1D Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
460mOhm
Fabrikant
Murata Electronics
Klasse
AEC-Q200
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Type filter
Signaallijn
Hoogte (max.)
0,022" (0,55mm)
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Impedantie bij frequentie
600 Ohms @ 100 MHz
Functies
Automotive
Nominale stroom (max.)
350mA