BLM15HD182BH1D
Productnummer DigiKey
490-BLM15HD182BH1DTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-BLM15HD182BH1DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLM15HD182BH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM15HD182BH1D
Beschrijving
FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0402 1LN
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1.8 kOhms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0402 (1005 metrisch) 200mA 2Ohm
EDA/CAD-modellen
BLM15HD182BH1D Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Nominale stroom (max.)
200mA
DC-weerstand (DCR) (max.)
2Ohm
Serie
Klasse
AEC-Q200
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Type filter
Signaallijn
Hoogte (max.)
0,022" (0,55mm)
Impedantie bij frequentie
1.8 kOhms @ 100 MHz
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)