BLM15PE800SH1D
Productnummer DigiKey
490-BLM15PE800SH1DTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-BLM15PE800SH1DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLM15PE800SH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM15PE800SH1D
Beschrijving
FERRITE BEAD 80 OHM 0402 1LN
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
80 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0402 (1005 metrisch) 1,7A 70mOhm
EDA/CAD-modellen
BLM15PE800SH1D Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Nominale stroom (max.)
1,7A
DC-weerstand (DCR) (max.)
70mOhm
Serie
Klasse
AEC-Q200
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Type filter
Voedingsleiding
Hoogte (max.)
0,022" (0,55mm)
Impedantie bij frequentie
80 Ohms @ 100 MHz
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)