BLM18BA220SN1D
Productnummer DigiKey
490-1016-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-1016-1-ND - Cut Tape (CT)
490-1016-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM18BA220SN1D
Beschrijving
FERRITE BEAD 22 OHM 0603 1LN
Standaard levertijd fabrikant
27 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
22 Ohms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0603 (1608 metrisch) 500mA 350mOhm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BLM18BA220SN1D Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
500mA
Fabrikant
Murata Electronics
DC-weerstand (DCR) (max.)
350mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Signaallijn
Hoogte (max.)
0,037" (0,95mm)
Aantal lijnen
1
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedantie bij frequentie
22 Ohms @ 100 MHz