BLM18BA470SN1D
Productnummer DigiKey
490-1017-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-1017-1-ND - Cut Tape (CT)
490-1017-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM18BA470SN1D
Beschrijving
FERRITE BEAD 47 OHM 0603 1LN
Gedetailleerde beschrijving
47 Ohms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0603 (1608 metrisch) 300mA 550mOhm
EDA/CAD-modellen
BLM18BA470SN1D Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
300mA
DC-weerstand (DCR) (max.)
550mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Opbouwmontage
Type filter
Signaallijn
Hoogte (max.)
0,037" (0,95mm)
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedantie bij frequentie
47 Ohms @ 100 MHz