BLM18BA470SN1D | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | BLM18BA470SN1D |
Beschrijving | FERRITE BEAD 47 OHM 0603 1LN |
Standaard levertijd fabrikant | 27 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 47 Ohms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0603 (1608 metrisch) 300mA 550mOhm |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | BLM18BA470SN1D Modellen |
Categorie | Nominale stroom (max.) 300mA |
Fabrikant Murata Electronics | DC-weerstand (DCR) (max.) 550mOhm |
Serie | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Verpakking / doos 0603 (1608 metrisch) |
Status onderdeel Actief | Type montage Opbouwmontage |
Type filter Signaallijn | Hoogte (max.) 0,037" (0,95mm) |
Aantal lijnen 1 | Grootte / afmetingen 0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm) |
Impedantie bij frequentie 47 Ohms @ 100 MHz | Basisproductnummer |