BLM18EG101TN1D
Productnummer DigiKey
490-5978-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-5978-1-ND - Cut Tape (CT)
490-5978-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM18EG101TN1D
Beschrijving
FERRITE BEAD 100 OHM 0603 1LN
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 Ohms @ 100 MHz 1 Kralen en spanen van ferriet 0603 (1608 metrisch) 2A 45mOhm
EDA/CAD-modellen
BLM18EG101TN1D Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
45mOhm
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Hoogte (max.)
0,026" (0,65mm)
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedantie bij frequentie
100 Ohms @ 100 MHz
Basisproductnummer
Nominale stroom (max.)
2A