BLM18EG121SN1D
Productnummer DigiKey
490-3991-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-3991-1-ND - Cut Tape (CT)
490-3991-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM18EG121SN1D
Beschrijving
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
120 Ohms @ 100 MHz 1 Kralen en spanen van ferriet 0603 (1608 metrisch) 2A 40mOhm
EDA/CAD-modellen
BLM18EG121SN1D Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
40mOhm
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Hoogte (max.)
0,037" (0,95mm)
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedantie bij frequentie
120 Ohms @ 100 MHz
Basisproductnummer
Nominale stroom (max.)
2A