BLM18PG331SZ1D
Productnummer DigiKey
490-BLM18PG331SZ1DTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-BLM18PG331SZ1DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLM18PG331SZ1DDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM18PG331SZ1D
Beschrijving
FERRITE BEAD 330 OHM 0603 1LN
Gedetailleerde beschrijving
330 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0603 (1608 metrisch) 1,2A 150mOhm
EDA/CAD-modellen
BLM18PG331SZ1D Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
150mOhm
Fabrikant
Murata Electronics
Klasse
AEC-Q200
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Hoogte (max.)
0,037" (0,95mm)
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedantie bij frequentie
330 Ohms @ 100 MHz
Functies
Automotive
Nominale stroom (max.)
1,2A