BLM18RK601SN1D
Productnummer DigiKey
490-5227-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-5227-1-ND - Cut Tape (CT)
490-5227-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM18RK601SN1D
Beschrijving
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Gedetailleerde beschrijving
600 Ohms @ 100 MHz 1 Kralen en spanen van ferriet 0603 (1608 metrisch) 200mA 600mOhm
EDA/CAD-modellen
BLM18RK601SN1D Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
600mOhm
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Hoogte (max.)
0,037" (0,95mm)
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedantie bij frequentie
600 Ohms @ 100 MHz
Basisproductnummer
Nominale stroom (max.)
200mA