BLM18SP221SH1D
Productnummer DigiKey
490-BLM18SP221SH1DTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-BLM18SP221SH1DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLM18SP221SH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM18SP221SH1D
Beschrijving
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN
Gedetailleerde beschrijving
220 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0603 (1608 metrisch) 2,8A 40mOhm
EDA/CAD-modellen
BLM18SP221SH1D Modellen
Nominale stroom (max.)
2,8A
DC-weerstand (DCR) (max.)
40mOhm
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Hoogte (max.)
0,037" (0,95mm)
Impedantie bij frequentie
220 Ohms @ 100 MHz
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)