BLM18SP300SH1D
Productnummer DigiKey
490-BLM18SP300SH1DTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-BLM18SP300SH1DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLM18SP300SH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM18SP300SH1D
Beschrijving
FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
Standaard levertijd fabrikant
27 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
30 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0603 (1608 metrisch) 6A 8mOhm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BLM18SP300SH1D Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Nominale stroom (max.)
6A
Fabrikant
Murata Electronics
DC-weerstand (DCR) (max.)
8mOhm
Serie
Klasse
AEC-Q200
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Type filter
Voedingsleiding
Type montage
Opbouwmontage
Aantal lijnen
1
Hoogte (max.)
0,037" (0,95mm)
Impedantie bij frequentie
30 Ohms @ 100 MHz
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)