BLM21AG102SZ1D | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | BLM21AG102SZ1D |
Beschrijving | FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN |
Standaard levertijd fabrikant | 27 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 1 kOhms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0805 (2012 metrisch) 600mA 270mOhm |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | BLM21AG102SZ1D Modellen |
Categorie | Nominale stroom (max.) 600mA |
Fabrikant Murata Electronics | DC-weerstand (DCR) (max.) 270mOhm |
Serie | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Verpakking / doos 0805 (2012 metrisch) |
Status onderdeel Actief | Type montage Opbouwmontage |
Type filter Signaallijn | Hoogte (max.) 0,041" (1,05mm) |
Aantal lijnen 1 | Grootte / afmetingen 0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm) |
Impedantie bij frequentie 1 kOhms @ 100 MHz | Basisproductnummer |