BLM21AG102SZ1D
Productnummer DigiKey
490-14399-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-14399-1-ND - Cut Tape (CT)
490-14399-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM21AG102SZ1D
Beschrijving
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Standaard levertijd fabrikant
27 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 kOhms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0805 (2012 metrisch) 600mA 270mOhm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BLM21AG102SZ1D Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
600mA
Fabrikant
Murata Electronics
DC-weerstand (DCR) (max.)
270mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Signaallijn
Hoogte (max.)
0,041" (1,05mm)
Aantal lijnen
1
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Impedantie bij frequentie
1 kOhms @ 100 MHz