BLM21SP700SZ1D
Productnummer DigiKey
490-18603-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-18603-1-ND - Cut Tape (CT)
490-18603-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM21SP700SZ1D
Beschrijving
FERRITE BEAD 70 OHM 0805 1LN
Gedetailleerde beschrijving
70 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0805 (2012 metrisch) 6A
EDA/CAD-modellen
BLM21SP700SZ1D Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Nominale stroom (max.)
6A
Fabrikant
Murata Electronics
Klasse
AEC-Q200
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Type filter
Voedingsleiding
Hoogte (max.)
0,041" (1,05mm)
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Impedantie bij frequentie
70 Ohms @ 100 MHz