BNX012H01
Productnummer DigiKey
490-7830-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BNX012H01
Beschrijving
FILTER LC TH
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
LC EMI-filters 5 th Bestelling Laagdoorlaat 2 kanaal 15 A Blok - 4 kabels
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BNX012H01 Modellen
Categorie
Stroom
15 A
Fabrikant
Murata Electronics
ESD-bescherming
Nee
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Bulk
Spanning - nominaal
50V
Status onderdeel
Actief
Type montage
Through-hole
Type
Laagdoorlaat
Verpakking / doos
Blok - 4 kabels
Filtervolgorde
5 th
Grootte / afmetingen
0,472" L x 0,433" B (12,00mm x 11,00mm)
Technologie
LC
Hoogte
0,335" (8,50mm)
Aantal kanalen
2
Basisproductnummer
Dempingswaarde
40dB @ 1MHz ~ 1GHz