BNX025H01B
Productnummer DigiKey
490-7834-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BNX025H01B
Beschrijving
FILTER LC 10UF SMD
Gedetailleerde beschrijving
LC EMI-filters 5 th Bestelling Laagdoorlaat 2 kanaal C = 10µF 15 A 4-SMD, zonder kabel
EDA/CAD-modellen
BNX025H01B Modellen
Categorie
Stroom
15 A
Fabrikant
Murata Electronics
Waarden
C = 10µF
Verpakking
Strook
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Spanning - nominaal
25V
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking / doos
4-SMD, zonder kabel
Grootte / afmetingen
0,476" L x 0,358" B (12,10mm x 9,10mm)
Hoogte
0,146" (3,70mm)
Dempingswaarde
35dB @ 50kHz ~ 1GHz